Zaloguj się | Zarejestruj się |
Waluty:

 

Polityka prywatnosci

Bierzemy bezpieczeństwo i prywatność naszych klientów poważnie, a zasady te określają sposób, w jaki traktujemy informacje o Tobie i Twoich prawach w odniesieniu do tych informacji.

JAKIE INFORMACJE ZATRZYMUJEMY I W JAKI SPOSÓB OTRZYMUJEMY? Zasadniczo otrzymujemy informacje bezpośrednio od Ciebie, gdy składasz zamówienie, aby kupić nasze towary. Informacje takie obejmują imię i nazwisko, adres, numer telefonu i dane karty kredytowej. Możesz również podać swój adres e-mail, jeśli zarejestrujesz się, aby od czasu do czasu otrzymywać powiadomienia o naszych przyszłych towarach i usługach.

W celu ochrony naszych klientów zawsze sprawdzamy losowo pewien procent naszych zamówień, aby potwierdzić, że szczegóły zamówienia są zgodne z danymi posiadacza karty. Z tego powodu możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje. Byłaby to kopia przedniej i tylnej strony karty użytej do dokonania zakupu lub kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem, takiego jak ważne prawo jazdy lub paszport. Będziemy także wymagać dowodu z adresu wraz z kopią dowodu tożsamości ze zdjęciem.

DLA JAKICH CELÓW WYKORZYSTUJEMY TWOJE INFORMACJE? Wykorzystujemy Twoje dane do wielu celów, w tym: 1. wywiązać się z naszych zobowiązań umownych wobec Ciebie i zapewnić, że towary dostarczane są Tobie tak skutecznie, jak to tylko możliwe 2. z innych przyczyn pozaumownych. DOSTARCZANIE TOWARÓW DO CIEBIE Możemy wykorzystywać Twoje informacje: 3. Aby zidentyfikować i zachować zapisy swoich zakupów u nas 4. Aby zapewnić, że towary i usługi, które oferujemy, są odpowiednie dla twoich potrzeb 5. Aby odpowiedzieć na każde zapytanie, które możesz podnieść z nami na temat naszych towarów 6. Aby zaktualizować nasze systemy, aby zapewnić Ci ulepszoną usługę 7. Inne cele Będziemy również wykorzystywać informacje o Tobie w celach, w których dostawa naszych towarów i usług niekoniecznie będzie zależna. MOŻEMY: 8. Ujawnij informacje o Tobie agencjom zewnętrznym w celu sprawdzenia wiarygodności kredytowej (które mogą być udostępniane innym organizacjom w tym samym celu). 9. Użyj informacji o Tobie, aby poinformować Cię (pocztą lub telefonicznie) o innych oferowanych przez nas usługach lub które są oferowane przez inne firmy z naszej grupy lub dowolne inne firmy, z którymi współpracujemy 10. Korzystaj z informacji o swoim koncie w naszym wewnętrznym monitoringu obsługi klienta i szkoleniach

TRANSFER OVERSEAS Pamiętaj, że ujawnienia, które możemy ujawnić, mogą odbywać się drogą elektroniczną i mogą wiązać się z przekazywaniem danych osobowych użytkownika do krajów spoza europejskiej strefy ekonomicznej, w których krajach nie obowiązują odpowiednie przepisy dotyczące ochrony danych i prywatności danych osobowych. .

SPRZEDAŻ NASZEGO BIZNESU Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że dane, które nam przekazujesz, mogą zostać przekazane dowolnej osobie, firmie lub firmie, której sprzedajemy całość lub znaczną część naszej działalności lub którym przekazujemy którekolwiek z naszych praw lub obowiązków wynikających z umowy z tobą.

POTRZEBUJESZ TWOICH DANYCH Dołożymy wszelkich starań, aby wszelkie informacje, które posiadamy, były aktualne i dokładne. Aby nam w tym pomóc, poinformuj nas, jeśli zmieni się którykolwiek z Twoich danych.

Dołożymy wszelkich starań, aby chronić twoje dane przed nieautoryzowanym użyciem.

Powrót